Офіційний сайт МАУП
Інститут комп’ютерно-інформаційних технологій та дизайну
Навчально-науковий інститут управління, економіки та бізнесу
Навчально-науковий інститут права
Навчально-науковий інститут міжнародних відносин та соціальних наук
Інститут медичних та фармацевтичних наук
Деснянський інститут МАУП
Студентський портал

 

 

Про бібліотеку

Інформація для користувачів

Фонд

Послуги

Науковцям

Електронні ресурси

 

  Режим роботи:
Пн - Пт з 09:00 до 17:00
Субота вихідний
Неділя вихідний
Остання п'ятниця місяця - санітарний день

 


Електронна бібліотека

 

Цей розділ сайту є віртуальним приміщенням бібліотеки. На підставі Закону України "Про авторські права і суміжні права" (Відомості Верховної Ради (ВВР), 1994, N 13, ст.64) копіювання, збереження на жорсткому диску або інший спосіб збереження творів, розміщених у даній бібліотеці категорично заборонений. Бібліотека попереджає, що копіюючи або зберігаючи їх, Ви приймаєте на себе усю відповідальність, відповідно до діючого міжнародного і національного законодавства. Всі авторські права на усі файли зберігаються за правовласником. Будь-яке комерційне й інше використання крім попереднього ознайомлення заборонено. Читач несе повну відповідальність за порушення авторських прав. Читач не має права тиражувати, поширювати літературні твори в будь-якому виді.

Публікація творів не переслідує ніякої комерційної вигоди. Бібліотека діє винятково з метою надання літературних творів для освіти, духовного розвитку читачів, а також з метою реклами авторів і їхніх добутків. Всі авторські права зберігаються за правовласником. Якщо Ви є автором документа і хочете доповнити його або змінити, уточнити реквізити автора або опублікувати інші документи, будь ласка, зв'яжіться з нами по e-mail - ми будемо ради почути ваші побажання. Якщо Ви автор твору, розміщеного в нашій бібліотеці і не бажаєте бачити його в даній електронній бібліотеці, просимо написати про це на [email protected]

Закон України про авторське право і суміжні права

Стаття 21. Вільне використання твору із зазначенням імені автора

Без згоди автора (чи іншої особи, яка має авторське право), але з обов'язковим зазначенням імені автора і джерела запозичення, допускається:

10) відтворення твору в цілях і за розумів, передбачених статтями 22-25 цього Закону.

Стаття 22. Вільне відтворення бібліотеками та архівами примірників твору репрографічним способом

Допускається без згоди автора або іншої особи, яка має авторське право, репрографічне відтворення одного примірника твору бібліотеками та архівами, діяльність яких не спрямована прямо або опосередковано на одержання прибутку, за таких умов:

а) бібліотека та архів мають достатньо підстав вважати, що такий примірник використовуватиметься з метою освіти, навчання і приватного дослідження.

Правила користування Електронною бібліотекою

Отримати доступ до електронної бібліотеки можна при реєстрації у Міжнародному бібліотечно-інформаційному центрі, у чат-боті "maup.com.ua" в Telegram або за допомогою запиту на електронну адресу [email protected], у якому вказати Інститут, шифр групи та П.І.Б. студента. Після перевірки за базою даних Академії буде вислано логін та пароль доступу до електронних видань.

Окрім цього читач зобов'язаний після попереднього ознайомлення видалити електронну копію книги з жорсткого диску на підставі Закону України, зазначеного вище.

Пошук електронних копій книг здійснюється через сторінку "Електронний каталог" наступним чином (дивіться малюнки нижче):

1) Відмітити поле "Електронна копія"

2) Натиснути кнопку "Вибрати"Після цього буде наведено список усіх наявних книг в електронному вигляді.

 

Для завантаження документу потрібно натистути на посилання "Зберегти документ".


 

У вікні, що з'явилося, ввести логін та пароль, який ви отримали електронною поштою та натиснути "ОК" (Вид вікна залежить від браузеру, яким ви користуєтесь).Після цього розпочнеться завантаження документу.

 

Якщо необхідно, можна деталізувати пошук шляхом додаткового зазначення прізвища автора або назви книги у відповідних полях.

 

Книги в бібліотеці представлені у форматах .pdf та .djvu. Для їх перегляду на Вашому комп'ютері повинні бути встановлені наступні програми:

Adobe Reader Завантажити (23,5 Mb)
WinDjView Завантажити (3,29 Mb)

 

Якщо ви згодні з правилами користування, натисніть кнопку:

Пошук по сайту: