Офіційний сайт МАУП
Інститут комп’ютерно-інформаційних технологій та дизайну
Навчально-науковий інститут управління, економіки та бізнесу
Навчально-науковий інститут права
Навчально-науковий інститут психології та соціальних наук
Інститут медичних та фармацевтичних наук
Інститут безпеки
Деснянський інститут
Фаховий медико-фармацевтичний коледж
Студентський портал

 

 

Про бібліотеку

Інформація для користувачів

Фонд

Послуги

Науковцям

Електронні ресурси

 

  Режим роботи:
Пн - Пт з 09:00 до 17:00
Субота вихідний
Неділя вихідний
Остання п'ятниця місяця - санітарний день

 


Бази даних відкритого доступу

Academicjournals - понад 100 журналів із відкритим доступом, що висвітлюють мистецтвознавчі та гуманітарні науки, техніку, медичні науки, суспільні науки, біологічні науки, фізичні та сільськогосподарські науки.

ADS (Astrophysics Data System, Digital Library for Physics and Astronomy) - містить понад вісім мільйонів робіт з астрономії та фізики як з рецензованих, так і з не рецензованих джерел. Тези доступні безкоштовно в Інтернеті майже для всіх статей.

AEA Journals - повнотекстові англомовні наукові журнали з медичних, соціальних, біологічних, фізичних, юридичних наук, мистецтва та освіти.

AJB (American Journal of Botany) - всесвітньо відомий журнал, що публікує інноваційні дослідження у всіх галузях біології рослин (включаючи екологію, еволюцію, фізіологію, біорізноманіття, розвиток, генетику)

arXiv - безкоштовна служба розповсюдження та архів відкритого доступу наукових статей у галузі фізики, математики, інформатики, кількісної біології, кількісних фінансів, статистики, електротехніки та системних наук та економіки.

Bioline International - відкритий доступ до наукових журналів з питань глобального розуміння здоров'я (інфекційних захворювань, епідеміології, нових захворювань), навколишнього середовища.

BioMed Central - близько 300 рецензованих журналів, що ділиться відкриттями наукових спільнот у галузі науки, техніки та медицини.

ChemSpider. Search and share chemistry - дозволяє відкрити найбільш повний вигляд вільно доступних хімічних даних за допомогою он-лайн - пошуку. Належить Королівському хімічному товариству.

CiteSeerX - відкрита електронна бібліотека з комп’ютерних наук та пошукова машина за науковими публікаціями та препринтами.

CORDIS - інформаційна система Євросоюзу - надає доступ до інформації про наукові дослідження і розробки, що реалізуються в країнах ЄС, дозволяє здійснювати пошук джерел фінансування для проведення досліджень і розробок, партнерів, трансфер технологій.

Digital Access to Scholarship at Harvard (DASH) - відкритий електронний архів Гарвардського університету: більш 13.000 документів (дисертації, книги, статті, студентські роботи з економіки, права, медичним наукам, педагогіці та ін.).

DOAJ (Directory of Open Access Journals) - довідник журналів відкритого доступу, що індексує і забезпечує відкритий доступ до високоякісних, рецензованих журналів.

DOAB (Directory of Open Access Books) - доступ до метаданих та повних текстів книжок академічних видавництв у відкритому доступі в мережі Інтернет.

Duke Law Schoolarship Repository - репозитарій Юридичного факультету Університету Дьюка (Duke University, USA) - відкритий доступ до публікацій вчених університету (понад 10.000 документів - статті в наукових журналах, матеріали конференцій, робочі документи, лекції, студентські роботи).

Е-books directory - каталог електронних книг - це щодня зростаючий список посилань на вільно доступні книги, документи та конспекти лекцій.

EBSCO Open Dissertations - база даних більше 800 000 електронних дипломних робіт і дисертацій у вільному доступі (ETD).

eMathHelp - навчальний сайт, де зібрані математичні конспекти (більше ніж 2000 нотаток із чіткими поясненнями та покроковими прикладами), калькулятори, які охоплюють усі математичні теми (включаючи калькулятори графіків, похідних, інтегралів та ін.), надається можливість розвивати логічне мислення та спостережливість за допомогою математичних ігр. Не вимагає реєстрації чи використання будь-яких персональних даних.

Encyclopedia of Law and Economics - енциклопедія права і економіки - ресурс, який досліджує т всі галузі економіки і права. Містить більше 5000 сторінок оглядових статей. Кожна стаття супроводжується великою бібліографією.

EPIDOS (European Patent Information and Documentation Systems) - Європейська система патентної інформації та документації , створена Європейським патентним відомством, містить інформацію про патенти з більш ніж 50 країн.

eScholarship University of California Repository - близько 6000 робочих матеріалів по різних науках, в тому числі, роботи Berkeley Program in Law & Economics (Berkeley), Center for the Study of Democracy (Irvine), Institute for Social, Behavioral, and Economic Research (Santa Barbara), Institute of Business and Economic Research (Berkeley) і т.д. Вчена рада Каліфорнійського університету прийняла політику Відкритого доступу 24 липня 2013, гарантуючи, що майбутні статті дослідження, створені у всіх 10 кампусах UC, будуть доступні для громадськості на безоплатній основі. Публікуються книги, журнали, конференції та ін.

Euromonitor International Passport - база даних, що надає відомості про різні галузі промисловості, демографічні, макроекономічні, соціально-економічні дані і аналіз споживачів і економіки в 210 країнах по всьому світу.

Free Medical Journals - понад 4000 безкоштовних медичних журналів. Щоденні презентації нових журналів. Безкоштовна підписка на сповіщення журналу.

Getty Publications Virtual Library - науково-дослідницька бібліотека, що містить видання з мистецтва, історії, археології, архітектури і гуманітарних наук. Книги доступні для читання он-лайн та для завантаження у PDF-форматі.

Hindawi - близько 200 рецензованих науково-технічних журналів практично в усіх напрямках наукових досліджень. З січня 2007 р видавництво «Hindawi» прийняло модель Відкритого доступу до своїх журналів.

IDEAS: Economic and Finance Research - найбільша бібліографічна база даних з економічних наук. Більш 1,200,000 матеріалів досліджень доступні для пошуку, більш 1,000,000 - повнотекстових документів.

IMF Data: статистичні бази даних Міжнародного валютного фонду - вільний доступ до статистичних колекцій і баз даних Міжнародного валютного фонду - IMF Data: Direction of Trade Statistics, International Financial Statistics, Balance of Payments Statistics, Government Finance Statistics, Trade and Investment.

Ingenta - постачальник контент-послуг для видавничої галузі, що базується в Оксфорді, Сполучене Королівство. Пропонує доступ до понад 28 тис. наукових журналів із широкими пошуковими можливостями.

Institute for Social & Economic Research / University of Essex - відкритий архів електронних публікацій Інституту соціальних і економічних досліджень Університету Ессекса. Понад 430 робочих матеріалів.

ISI (The International Statistical Institute) - інтегрована веб-платформа компанії Thomson Reuters, що надає інформацію з усіх галузей знання з понад 10000 журналів і 150000 матеріалів конференцій в галузі природничих, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва, що дозволяє отримати найбільш релевантні дані за результатами пошукових запитів.

J–STAGE (Japan Science and Technology Information Aggregator, Electronic) - японський портал наукової інформації, надає доступ до понад 800 наукових журналів з різних галузей знань.

Kopernio - надає доступ до безкоштовних, варіантів статей, які перебувають на різних платформах у відкритому доступі в інтернеті безпосередньо з інтерфейсу Web of Science. Ускореннная підбір літератури - PDF-файл в один клік. Безкоштовний доступ до контенту-система автоматично перевіряє університетські бібліотеки, сервера видавництв, сховища держустанов і блоги для пошуку безкоштовних файлів.

Open Library - проект некомерційної організації Internet Archive з оцифрування книг, які є суспільним надбанням (в рамках Open Content Alliance). «Відкрита бібліотека», містить більше 1 млн публікацій, доступних для перегляду та скачування. Крім того, відвідувачам сайту, з фондів Бостона публічної бібліотеки пропонується вибрати бажану книгу для безкоштовної оцифровки (Scan-On-Demand).

PLOS (Public Library of Science) - публікує набір впливових журналів із відкритим доступом у всіх галузях науки та медицини. Журнали є редакційно незалежними та спеціалізуються на критеріях публікації та широті змісту.

PMM (PubMed Central) - безкоштовний повнотекстовий архів літератури з біомедичних наук Національної медичної бібліотеки США.

Prometheus - український громадський проект масових відкритих он-лайн-курсів, що були підготовлені викладачами трьох відомих українських університетів: КНУ імені Тараса Шевченка, КПІ та Києво-Могилянської академії.

Questia - одна з найбільших онлайнових бібліотек в світі. Містить книги і журнальні статті понад 300 видавництв з гуманітарних та соціальних наук: історія, філософія, економіка, політологія, англійська мова, література, антропологія, психологія та соціологія. Більше 5000 книг у відкритому доступі.

Research Papers in Economics (RePEc) - мережа архівів електронних документів з економічної тематики. Спільний проект великої кількості деценралізованних учасників щодо забезпечення вільного доступу до результатів наукових досліджень різних організацій і вчених. 12 000 організацій ведуть свої архіви в RePEc, викладаючи роботи 31 000 авторів. RePEc є децентралізованим ресурсом, тобто організація (університет чи дослідницький центр) або провайдер відкриває доступ до свого архіву через http або ftp. Публікації в базу даних додає організація. Можуть бути завантажені препринт або опублікована стаття, глава книги або книга цілком та ін.

SocArXiv - відкритий архів публікацій з соціальних наук, платформа з відкритим вихідним кодом. Можливості платформи: безкоштовне завантаження наукової роботи; відкритий доступ для всіх читачів; доступ через Google Scholar; безкоштовна реєстрація; постійні ідентифікатори, які посилаються на останню версію роботи (автори можуть надавати посилання на версії, опубліковані в інших місцях) та ін.

Social Science Open Access Repository (SSOAR) - один з найбільших в світі відкритих електронних репозитаріїв з соціальних наук (демографія, соціологія, психологія, політологія, економіка та ін.). Творець - GESIS - Leibniz Institute for the Social Sciences (Німеччина, Кельн).

Social Science Research Network (SSRN) - один з найбільших в світі відкритих електронних репозитаріїв наукових статей і препринтів. База даних SSRN містить інформацію по ключових напрямах управлінської та економічної науки. У вільному доступі представлені понад 362 000 анотацій результатів досліджень в різних наукових областях, а також більше 295 000 наукових статей. Реєстрація на сайті є безкоштовною. На сторінці реєстрації (https://hq.ssrn.com/login/ pubSignInJoin.cfm?) В розділі «New members» введіть Вашу електронну адресу електронної пошти і натисніть кнопку «Join SSRN».

The OAPEN Library - містить вільно доступні наукові книги, переважно в галузі гуманітарних та суспільних наук. Надає послуги видавцям, бібліотекам у сферах зберігання, розповсюдження та цифрового збереження.

The Research Institute of Industrial Economics - науково-дослідний інститут економіки промисловості - одна з провідних організацій Швеції, які проводять дослідження в галузі економіки. Постійно оновлювана база містить значну кількість робіт з економіки.

The World Bank - вільний і відкритий доступ до даних про розвиток в країнах по всьому світу. Великий набір економічних, соціальних і екологічних показників, заснованих на даних Світового банку і більше 30 установ-партнерів. База даних включає більше 900 показників по 210 країнам за період з 1960 року.

WDL - Всесвітня цифрова бібліотека - проект Бібліотеки Конгресу США за підтримки ООН з питань освіти, культури та науки та у співпраці з бібліотеками, архівами, музеями, навчальними закладами та міжнародні організації з усього світу.

Wiley Open Access - проект відкритого доступу авторитетного наукового видавництва JohnWiley & Sons, Inc., в межах якого видаються близько 40 рецензованих он-лайнових журналів в галузі біологічних, хімічних та медичних наук.

WorldCat - найбільша в світі бібліографічна база даних. До системи WorldCat підключені більш ніж 72 тис. бібліотек з 170 країн світу в рамках організації Online Computer Library Center, Inc. (OCLC), які використовують послуги OCLC для пошуку, придбання, каталогізації, запозичення і збереження бібліотечних матеріалів. WorldCat - інтегрований інформаційний сервіс, який містить документи і матеріали різних форматів на 470 мовах світу.
База даних призначена для забезпечення доступу до ресурсів в мережі Інтернет з метою проведення дослідниками інформаційного пошуку щодо необхідної тематики в усіх електронних сховищах світу, а також їх речові аналоги в найближчих до користувача бібліотеках. У результатах пошуку можна отримати цитати для статей з посиланнями на повні статті, а також авторитетні дослідницькі матеріали. WorldCat доступна на багатьох мовах: англійській, іспанській, італійській, корейській, японською, китайською, німецькою, нідерландською, португальською, тайському, французькою, чеською, японською.

Worldwidescience - міжнародний портал , спочатку створений на основі баз даних Британської бібліотеки і Міністерства енергетики США.
Пошукова машина порталу здійснює пошук як в просторі поверхневого інтернету (surface web), в якому працюють звичайні пошукові системи: Google, Yahoo !, так і в глибокому Інтернеті (deep web), який традиційні пошукові машини індексувати не можуть. Портал також використовується для апробації нового покоління веб-технологій - семантичного вебу.

Діаспоріана - українська діаспорна електронна бібліотека, заснована Олегом Богуславським 2011 р. Орієнтована на широкі кола користувачів і спрямована на поширення знань про українську еміграцію та її досягнення.

Інститут Тінбергена (Tinbergen Institute) - є інститутом наукових досліджень і освіти в галузі економіки, економетрики та фінансів при Університеті Амстердама (Нідерланди). Входить до числа 50 кращих світових економічних інститутів. Постійно оновлювана база містить значну кількість робіт з економіки.

Інститут фіскальних досліджень (IFS) - найбільш авторитетний британський незалежний дослідницький інститут в галузіі державних фінансів, податків та соціальної політики, податкового права, освіти, нерівності та бідності, пенсійного забезпечення, інновацій, поведінки споживачів та оцінки політики, спрямованої на сприяння розвитку в бідних країнах.

Наукова періодика України - загальнодержавна технологічна платформа на базі Open Journal Systems (OJS), яка забезпечує для наукових періодичних видань України процеси редакційного опрацювання, публікації, післяпублікаційної підтримки. Ресурс розвивається на засадах добровільного взаємовигідного партнерства видавців, які бажають, здатні та готові працювати у високотехнологічному веб-орієнтованому середовищі, а також наукових бібліотек та інформаційних центрів України.

Чтиво / Chtyvo - є однією з найбільших українських е-бібліотек. Містить твори з різних жанрів художньої літератури, а також публіцистичні, навчальні та наукові книги, статті, нариси тощо.

Пошук по сайту: